شرکت KUNG LONG Batteries Industrial Co.LTD در سال ١٩٩۰ در کشور تایوان تأسیس شده است؛ این شرکت متخصص در تولید باتری‌های سیلد اسید می‌باشد. در سال ١٩٩۶ در راستای تنوع محصولات و توسعه بازار برای فروش بالقوه شاخه‌ی تولید بین‌المللی خود را در منطقه بن‌کوک در کشور ویتنام گسترش داده و در سال ٢۰۰٧ دومین کارخانه خود را در داک‌هوآ با مساحت دویست‌ هزار مترمربع به پایان رسانده و در حال حاضر در مرحله چهارم گسترش کارخانه داک‌هوآ می‌باشد.

کمپانی ولتامکس فعالیت خود را با تولید باتری‌های وسایل نقلیه در سال ۱۹۹۱ شروع نموده سپس با افزایش خطوط تولیدی خود در چند سال بعد توانست باتری‌های صنعتی و باتری یوپی‌اس را نیز به تولیدات خود اضافه نماید. باتری‌های تولیدی این شرکت از لحاظ طول عمر دارای طول عمر متوسطی بوده و در تکنولوژی ساخت آنها از استاندارد‌های بین‌المللی استفاده می‌نماید. این شرکت صادرکننده باتری به ۲۹ کشور جهان می‌باشد و در حال حاضر با گسترش خطوط تولیدی خود قصد دارد در سالیان آینده تولید خود را افزایش بدهد.

شرکت DAEJIN BATTERY CO LTD با ٢۵ سال تجربه حرفه‌ای در ساخت باتری و شناخت از صنعت باتری کشور کره‌جنوبی را به یکی از پیشروترین سازندگان باتری در جهان تبدیل کرده است. این شرکت با جدیت بسیار و تأکید بر استفاده از خالص‌ترین و تصفیه‌شده‌ترین مواد در تولید باتری‌های خود تلاش می‌نماید این تعهد در خصوص کیفیت را حفظ نماید و به خود می‌بالد که توانسته است استاندارد‌هایی در زمینه ساخت و تکنولوژی تصفیه الکترولیت‌ها به وجود آورد و صنعت باتری‌های VRLA را در دهه‌های آینده تحت سلطه خود قرار دهد.